.

.

Повлечете Специјалитети Продолжен Комплет За Предна Сопирачка Од Нерѓосувачки Челик Јасно 16 инчи. 34 во. 1741-2635

Повлечете Специјалитети Продолжен Комплет За Предна Сопирачка Од Нерѓосувачки Челик Јасно 16 инчи. 34 во. 1741-2635

DEN 607.84
Износ

Карактеристики проѕирен обложен нерѓосувачки челик или црна плетенка обложена со винил продолжените линии со хромирани челични фитинзи Ги Исполнуваат спецификациите На ТОЧКИТЕ задните линии доаѓаат со блок за спојување на прекинувачот од хром челик И користат стандарден прекинувач За сопирачка Направен Во Сад Повлечете Специјалитети Продолжен Комплет За Предна Сопирачка Од Нерѓосувачки Челик Чист 16 инчи./34 во. 1741-2635.

R

Им се допаѓа и на купувачите