.

.

Кинг Оскар Hotешки јалапено пиперки Брилинг сардини во екстра девственото маслиново масло, 3. Оз може

Кинг Оскар Hotешки јалапено пиперки Брилинг сардини во екстра девственото маслиново масло, 3. Оз може

DEN 190.72
Износ

Brisling сардини во екстра девственото маслиново масло со топло пиперки Jalapeño : Најдобриот квалитет, екстра мали, диви фатени, сардини со пушани дрва, рачно спакувани во екстра девственото маслиново масло од највисоко девица со исечени врели jalapeño пиперки. 12-22 риби по конзерва. Омилениот бренд на сардини во Америка. Сертифициран од Кошер. Обидете се со риба такос или во свежа и зачинета салата!. Премиум квалитетен морска храна од 1902 година : Оригиналниот премиум Брилинг сардини и единствените мали сардини на Брислинг од беспрекорни, ледени фјордови и крајбрежни води. Помала риба за најдобар вкус и текстура. Рачно спакувано за најдобар квалитет . едноставна, ниска јаглерод, удобна супер храна : омега-3С, одличен извор на протеини, калциум, витамин Д, железо. Не-ГМО, без глутен, нула шеќери, нула јаглени хидрати, нула транс масти. Подготвено за јадење . Сертифицирани BPA-NI, рециклирачки, EZ отворени лименки : Сертифицирани BPA-NI (без БПА што се користи во производството), рециклирачки алуминиумски лименки со лесни отворени повлекувачки прстени. Кралот Оскар Брилинг сардини во екстра девственото маслиново масло, врели пиперки од alалапено, 3,75 мл : без глутен. Не-Гмо. Health Healthy Omega-3.

R

Им се допаѓа и на купувачите