.

.

Рамка со регистарска табличка со обоени таблички во боја

Рамка со регистарска табличка со обоени таблички во боја

DEN 167.68
Износ

Раширете го вашиот тим гордост низ градот кога ќе ја покажете оваа рамка со регистарска табличка и сет на декорации. Оваа рамка за регистарски таблички има целосен дизајн на логото на тимот со бонус тим автоматски декорации и ќе изгледа одлично за секој автомобил. Рамката за регистарски таблички е совршен начин за трансформација на секоја обична регистарска табличка во шарен изложба на гордоста на вашиот тим. NCAA Liberty Flame Flame Team Recard Recard Farmed Plate со сет на декорации. Официјално лиценциран со лига и тим. Рамка со регистарска табличка во боја. Вклучува бонус авто -декорации.

R

Им се допаѓа и на купувачите