.

.

Пластични чаши на Универзитетот во Арканзас Оз сметаат за гости

Пластични чаши на Универзитетот во Арканзас Оз сметаат за гости

DEN 3.00
Износ

Послужете ги пијалоците на задната врата во стил со овие 20 мл Универзитет во Арканзас. Цврстите пластични чаши го прикажуваат логото на Razorback и училишните бои и сигурно ќе ја прикажат гордоста на вашиот тим. Продадено во пакувања од 24, координирајте го Купот за еднократно користење со други материјали за тематски партии на Универзитетот во Арканзас. 24 пластични чаши на Универзитетот во Арканзас. 20 мл пластични чаши. Направено од пластика. Совршено за забави на денот на играта или опашката. Координира со сите партиски материјали на Универзитетот во Арканзас.

R

Им се допаѓа и на купувачите