.

.

Монтана Тим 6 6 Метални декларисти

Монтана Тим 6 6 Метални декларисти

DEN 1.67
Износ

Покажете ја вашата поддршка со грабање на металниот декларација на Винкрафт 6 'x 6', мора да ја прикажете вашата случајна. Оваа декларација има метални тимски графики, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во колекцијата на тимот. НЦАА Монтана Тим 6 "x 6" Метална декларација. Официјално лиценциран со лига и тим. 6 "x 6" метална декларација. Направено од високо квалитетен винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите