.

.

Универзитет во Оклахома 20 квадратна декоративна ткаена перница

Универзитет во Оклахома 20 квадратна декоративна ткаена перница

DEN 319.84
Износ

Оваа официјално лиценцирана ткаена перница NCAA од страна на северозападната компанија е комплетно ткаена со вашиот омилен тим на колеџ xe2 x80 x99s лого и училишни бои. Не само што оваа перница е неверојатно мека за одмор, туку и xe2 x80 x99s исто така и совршена декорација за вашиот кауч или кревет. Оваа 20 xe2 x80 x9dw x 20 xe2 x80 x9dl ткаена перница е совршен начин за започнување или додавање во вашата колекција колекција. Облекајте ја вашата соба во студентски дом, дома или канцеларија со некоја училишна гордост и тимски дух! Лицето на перница е 100% акрилик со голема рефус, перницата назад е 100% полиестер, а полнењето со перница е 100% полиестерско влакно. Само чисто место. НЦАА Универзитет во Оклахома 20 „квадратна декоративна ткаена перница од северозападната компанија.

R

Им се допаѓа и на купувачите