.

.

Државен универзитет во Georgiaорџија 14 17 Тасел Бо и Диплома рамка

Државен универзитет во Georgiaорџија 14 17 Тасел Бо и Диплома рамка

DEN 1.67
Износ

Нашата рамка за диплома Tassel ви овозможува да го прикажете вашиот училишен тасел во специјално отворање на сенка, заедно со вашата диплома. Petite Mahogany Frame има висок лак за лаки со злато. Matboard е врежана со името на вашето училиште го прикажува печатот на училиштето. Може да се направи обичај за да одговара на која било диплома. Државниот универзитет во Georgiaорџија 14 "x 17" Тасел кутија и рамка за диплома : Официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

R

Им се допаѓа и на купувачите