.

.

Американски производи за лого Мејн црни мечки 6 6

Американски производи за лого Мејн црни мечки 6 6

DEN 2.33
Износ

Овие лиценцирани декорации за умирање се изработени од винил на отворено. Има трајно лепило. Сликата е исечена на надворешната димензија на логото. Неговите детали со целосна боја се отпечатени со тригодишен рејтинг на отворено. Се испорачува со јасна лагер, чиста лента за пренесување и упатства за апликација. Американски производи за лого Maine Black Bears 6 "x 6" Decal : Die-Cut. Внатрешна или надворешна употреба. Возбудлива графика. Живописни бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите