.

.

Оклахома тим 6 6 Метални декларисти

Оклахома тим 6 6 Метални декларисти

DEN 1.00
Износ

Покажете ја вашата поддршка со грабање на металниот декларација на Винкрафт 6 'x 6', мора да ја прикажете вашата случајна. Оваа декларација има метални тимски графики, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во колекцијата на тимот. НЦАА Оклахома Тим 6 "x 6" Метални декларации. Официјално лиценциран со лига и тим. 6 "x 6" метална декларација. Направено од високо квалитетен винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите