.

.

Државно лого на Монтана 6 9 Магнет

Државно лого на Монтана 6 9 Магнет

DEN 107.68
Износ

Прославете го вашиот тим гордост со овој автомобилски магнет! Овој стилски магнет ќе им покаже на сите на патот колку сте обожавател. Мери приближно 6 "x 9 " и има тимска графика. Официјално лиценциран со лига и тим. 6 "x 9" магнет за лого. Тимска графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите