.

.

Рамка во боја на регистарска табличка во боја на државата Луизијана со сет на декларирање

Рамка во боја на регистарска табличка во боја на државата Луизијана со сет на декларирање

DEN 3.00
Износ

Раширете го вашиот тим гордост низ градот кога ќе ја покажете оваа рамка со регистарска табличка и сет на декорации. Оваа рамка за регистарски таблички има целосен дизајн на логото на тимот со бонус тим автоматски декорации и ќе изгледа одлично за секој автомобил. Рамката за регистарски таблички е совршен начин за трансформација на секоја обична регистарска табличка во шарен изложба на гордоста на вашиот тим. Државната тимска табличка на НЦАА Луизијана во боја на регистарска табличка со сет на декорации. Официјално лиценциран со лига и тим. Рамка со регистарска табличка во боја. Вклучува бонус авто -декорации.

R

Им се допаѓа и на купувачите