.

.

Колегиум за паметни дизајн, тешки спортови вагон- Флорида Св Семиноли

Колегиум за паметни дизајн, тешки спортови вагон- Флорида Св Семиноли

DEN 1.33
Износ

Понекогаш деновите надвор од свеж воздух се колку што се потребни како и денови на игри. Кога ќе се појават тие денови, потребен ви е вагон за комунални услуги со тешки колеги. Дизајнот на сите терени е совршен за носење предмети за задната врата, пикник, па дури и ден на плажа-плус можете да ја покажете гордоста на вашето училиште. Пакетот вклучува вагон за комунални услуги со тешки работи. За патувања на плажа, градина, кампување, спортски настани на отворено или семејни излети. Карактеристики и придобивки од цврста конструкција на челични рамки. Трајни тркала на сите терени.2 странични џебови за дополнително складирање. Набори за лесно складирање Спецификации на производите Димензии : 20,15 (л) x 35,5 (w) x 22,5 (ч) инчи. Официјално лиценциран вагон за алатка со тешки работи - Одлично за играта, затегнување, патувања до плажа, градина, парк, кампување или семејни излети . Карактеристики - Тешка челична рамка и екстра големи тркала овозможуваат големо оптеретување . Квалитет на паметен дизајн - Сите Производите за паметни дизајн се подложени на строга обезбедување и контрола на квалитетот . Поддршка од 24/7 САД - Контактирајте не на Интернет или телефон за прашања на производи, проблеми и информации за гаранција . Димензии - (L X W X H).

R

Им се допаѓа и на купувачите