.

.

Рамка со регистарска табличка во боја на Николс Св.

Рамка со регистарска табличка во боја на Николс Св.

DEN 319.52
Износ

Раширете го вашиот тим гордост низ градот кога ќе ја покажете оваа рамка со регистарска табличка и сет на декорации. Оваа рамка за регистарски таблички има целосен дизајн на логото на тимот со бонус тим автоматски декорации и ќе изгледа одлично за секој автомобил. Рамката за регистарски таблички е совршен начин за трансформација на секоја обична регистарска табличка во шарен изложба на гордоста на вашиот тим. НЦАА Николс Св. Официјално лиценциран со лига и тим. Рамка со регистарска табличка во боја. Вклучува бонус авто -декорации.

R

Им се допаѓа и на купувачите