.

.

Централен Арканзас Премиер Сјајниот Лак Кал

Централен Арканзас Премиер Сјајниот Лак Кал

DEN 1.00
Износ

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со шест привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или споделите со колеги навивачи. НЦАА Централна Арканзас Премиер сјајно лице Кал. Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 6 декорации за сјај.

R

Им се допаѓа и на купувачите