.

.

Вертикално знаме на Западна Вирџинија 28 40

Вертикално знаме на Западна Вирџинија 28 40

DEN 240.00
Износ

Нашето фаворитно знаме, покажете ја вашата благодарност за тимскиот дух кога ќе го добиете овој едностран вертикален транспарент. Се одликува со прекрасна графика што ја покажува вашата верност. Бидејќи мери 28 "x 40 ", совршено е да се дружите внатре или надвор, така што сите ќе знаат кого го поддржувате на денот на играта. Ова знаме е одличен додаток на вашата тимска колекција! NCAA Западна Вирџинија Премиер 28 "x 40" Вертикално знаме. Официјално лиценциран со лига и тим. Внатрешен или на отворено. Единствена еднострана вертикална.

R

Им се допаѓа и на купувачите