.

.

Вирџинија Милит Inst Prime Metallic Auto Amblem

Вирџинија Милит Inst Prime Metallic Auto Amblem

DEN 159.52
Износ

Покажете му на вашиот тим гордост на возењето со акрилниот автомбл на Винкрафт, овој амблем може да се пофали со боите на вашиот тим. Ултра-силниот обврзник го обезбедува овој производ на вашиот автомобил за милји напред, дозволувајќи ви да го донесете вашиот тим на патот. Задебелена графика, никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. NCAA Virginia Milit Inst Prime Metallic Auto Amblem. Официјално лиценциран со лига и тим. Акрилен автоматски амблем. Ултра силен лепило.

R

Им се допаѓа и на купувачите