.

.

Вертикално знаме на државата Колорадо 28 40

Вертикално знаме на државата Колорадо 28 40

DEN 352.00
Износ

Покажете му на вашиот тим гордост со ова официјално лиценцирано знаме. Стандарден 27 "x 37 " големина со ракав од 2,5 "". Дизајниран да виси вертикално од столб на отворено или внатре како wallиден декор. Издржлива полиестерска конструкција. Изградена да трае за многу сезони што доаѓаат. не е вклучено. Знамето на Колорадо СТАТЕВЕРТ.

R

Им се допаѓа и на купувачите