.

.

Нерѓосувачки Челик Украсен Флеур Де Лис Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

Нерѓосувачки Челик Украсен Флеур Де Лис Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

DEN 207.84
Износ

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Украсен Флеур Де Лис Плоштад Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Од Нерѓосувачки Челик Гравиран Украсен Флеур Де Лис Дизајн Димензија : 13мм х 13мм ( )Стандардно Вклопување Носење Минималистички Стил полски Финиш Хируршки Одделение нерѓосувачки Челик. Врежан Иконски Украсен Дизајн На Флер Де Лис. Врвна Димензија : 13мм х 13мм ( ). Стандардна Облека За Вклопување. Минималистички Стил Полски Финиш.

R

Им се допаѓа и на купувачите