.

.

Лолмот Летни Фустани За Жени Фустан Со Смена На Вратот Памук Лен Чадена Еднобојна Лабава Мини Фустан Плажа Лето Краток Ракав Гроздобер Фустан Трендовски Елегантен

Лолмот Летни Фустани За Жени Фустан Со Смена На Вратот Памук Лен Чадена Еднобојна Лабава Мини Фустан Плажа Лето Краток Ракав

DEN 351.68
Износ

Женски Моден Памучен И Ленен Екипаж Лабав Краток Ракав Цврст Мини Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забава,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Обичен Јака : вратот На Екипажот : одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х ЖЕНСКИ ФУСТАН КАРАКТЕРИСТИКИ - ЛЕТЕН Фустан За Жени, Фустан Во Шатор, Широк Фустан, Мини Фустан, Широк Фустан, Дневен Фустан, Фустан На Екипажот, Фустан со кратки ракави, Фустан Со Еднобојна Боја, Чаден Ленен Дизајн Со Капа. МАТЕРИЈАЛ - напредни карактеристики на композитна ткаенина.Овие фустани се лесни, пријателски за кожата и удобни за целодневна удобност и издржливост. ПРИЛИКИ-Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за забави, клубови и состаноци. Совршен за секојдневен, датира, излегување, забава, патување, канцеларија и на отворено. Ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој фустан. СОВРШЕН ПОДАРОК-одличен подарок за жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка за Роденден, Годишнина, 4 јули, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. СОВЕТИ ЗА ГОЛЕМИНА-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите