.

.

Виктор 71-16310- Се вклопува Изберете: 2010- Toyota Prius, 2012- Toyota Prius V

Виктор 71-16310- Се вклопува Изберете: 2010- Toyota Prius, 2012- Toyota Prius V

DEN 312.32
Износ

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат технологија и инженерство за квалитетна дихтунзи. Тоа е затоа што Виктор Рајнц е оригинален снабдувач на опрема и доверлив избор на производители низ целиот свет, нудејќи широко покритие за странски и домашни автомобили и камиони. Во комплетите за заптивки на Виктор Рајнц, ја добивате вистинската комбинација на компоненти потребни за брзи, долготрајни поправки. Виктор 71-16310-00 одговара на Изберете : 2010-2016 Toyota Prius 2012-2016 Toyota Prius V 2011-2016 Lexus CT и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите