.

.

Јакна за време и време дами јакна

Јакна за време и време дами јакна

DEN 1088.00
Износ

Одлучете се за главната основа што никогаш не излегува од стил со оваа јакна од време и TRU. Нудејќи носталгија од 70 -тите со класична завршница на корпорацијата, овој слој е совршен за оние кул летни ноќи или јасни есенски денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. средна тежина. Затворање на копчињата. Две предни џебови со затворање на копчињата. Кордурај заврши. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Кордура јакна за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите