.

.

Alivia Ford Women'sенски плус големина јакна од камиони за полите

Alivia Ford Women'sенски плус големина јакна од камиони за полите

DEN 649.44
Износ

Оваа јакна од камиони со камиони од Аливија Форд е неопходен плакарот. Удобно, додека останува шик, оваа разноврсна тексас јакна е секогаш во тренд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Шири јака. Предно затворање на копчето. 4 стајлинг на џеб. Исцрпено полите. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Деним камионџија за камиони за жени со плус големина од Аливија Форд.

R

Им се допаѓа и на купувачите