.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав, предно измиена јакна од тексас

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав, предно измиена јакна од тексас

DEN 3.33
Износ

Оваа јакна се комплетира со основна јака, прицврстување на предниот дел од копчето, две наклони странични џебови и шиење низ целиот свет. Потресениот дизајн на работ на јаката и џебовите од размавта. Со слаби панталони и плимци за обичен изглед. Моделот се носи во големина 1x. (Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 45 1/4 инчи) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - градите половината рамената1 X 47 5/8 42 1/2 - -19 3/42 X 50 3/4 45 5/8 - 21 5/83x 54 3/8 49 1/4 - 21 5/84x 57 7/8 52 3/4 - 22 1 /2 Единствени поволни цени женски плус големина со долга ракав копче предно измиена тексас јакна увезена. 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Цврста боја. Долги ракави. Како бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите