.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 1120.00
Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски обликување на фармерките за подигање на подигање се автентичен тексас пар со многу пламен што можете самоуверено да го носите. Ногата за подигање е толку ласкава, додека едноставно истегнувањето ткаенина ја крева и ја подобрува вашата форма. Панелот за стомаци ги измазнува работите однапред, за да можете да носите кој било врв со доверба. 98% памук, 2% еластан.

R

Им се допаѓа и на купувачите