.

.

Единствени поволни цени Dekенски плус големина тексас исечени кратки ракави од џин јакна

Единствени поволни цени Dekенски плус големина тексас исечени кратки ракави од џин јакна

DEN 0.33
Износ

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Измиената темно сина тексас јакна ја совршени вашата игра со секојдневна игра, избледена Jeanан јакна дизајнирана во лесна должина. Класичен супер сакан женски вклопување џин јакна со кратки ракави, јака, предниот дел од копчето и секси заоблено тело со малку високо ниско ниво. Парови одлично со кој било од нашите модерни стилизирани врвови, ромци, скокови и фустани совршени за работа, класа или среќен час. 48 3/8 17 1/42x 51 5 /8 17 7/83x 55 1/8 - 18 5/84x 58 5/8 - 19 1/4 повеќе стилови, Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени Dekенски плус големина тексас исечени кратки ракави Jeanан јакна 80% памук 20% полиестер. Затворање на копчињата. Ткаенина од тексас јакна. Краток ракав. Увезени. Редовно вклопување. Облека мода. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите