.

.

Деним женска плус големина потресена тексас јакна

Деним женска плус големина потресена тексас јакна

DEN 3.33
Износ

Јакна за камионџии : Несакано, разноврсно парче надворешна облека од тексас А3 и совршено за да се заврши секој изглед. Изработена во удобна ткаенина од памук и истегнување, оваа тексас јакна е ласкав додаток на вашиот ансамбл. Спарете го со фустан во ладни ноќи или омилени панталони со џогер и добро е да одите. Материјал : 61% памук/19% полиестер/19% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Редовно. Тежина : Средна тежина. Должина : 25 ”долга. Јака : се шири. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови на градите на градите ги држат најважните работи. Карактеристики : тексас на истегнување; потресени детали. Women'sенска плус камионџија од јакна од А3 тексас.

R

Им се допаѓа и на купувачите