.

.

Jordордаче гроздобер женски јакна Стиви Камион со јака за контраст

Jordордаче гроздобер женски јакна Стиви Камион со јака за контраст

DEN 0.67
Износ

Кој не сака кул тексас јакна? И, што е поладно од бургундската јака што привлекува очи! Без разлика дали сте џанки за улична облека или само моден афизиодо, јакната на Trucker Jordache Stevie Trucker е задолжително. Дизајнирано во пространа сечење направена за положување… направено за секој ден. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. приближно. Должина : 23 ”од рамо до полите. Опуштено вклопување. Јака од точка; Затворање на копчињата. Предни отворени џебови; Snap Копче џебови на градите. Манжетни со едно копче; Зашивање на контраст. Повеќе за loveубов : разноврсна, удобна, класична - совршена јакна за камиони, сега со истегнување ткаенина за лесно поставување и впечатлива бургундска јака . 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Chatumerенски камионџии тексас Jeanан јакна од Jordордаче гроздобер.

R

Им се допаѓа и на купувачите