.

.

Единствени поволни цени за женски плус големина Jeanан влечење аспиратор тексас јакна

Единствени поволни цени за женски плус големина Jeanан влечење аспиратор тексас јакна

DEN 660.64
Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Изработена од нежно потресена памучна тексас, оваа разноврсна женска тексас јакна е стилизирана со класични паднати шевови и блескави метални копчиња. Чувајте го ладно во оваа јасна сина јакна Jeanан, прободена со незгодна качулка. Измината тексас јакна има основна јака, предниот дел од копчето и конструкцијата со четири џеб. Оставете ги овие фармерки со кратки должина на худи да бидат среќа од вашиот омилен. Willе ве натера да се чувствувате потопло за носење. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) - Град на градите - Ширина на рамото - Должина на ракавот 1x - 48 3/8 17 3/8 - 24 5/82x- 51 5/8 18 1/8 - 253 X - 55 1/8 18 3/4 - 25 3/84x - 58 5/8 19 1/ 2 - 25 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина Jeanан влечење аспираторска јакна 98% памук 2% полиестер. Увезени. Долги ракави. Затворање на копчето надолу. Кратка тексас јакна. Машинско миење ладно со како боја. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите