.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина на тексас, копче за кратки ракави, јакни за земјоделски култури

Единствени поволни цени, женски плус големина на тексас, копче за кратки ракави, јакни за земјоделски култури

DEN 660.64
Износ

Измината морнарица сина тексас јакна ќе биде говорот на градот со својот стил на трендови! Совршејте ја вашата игра со секојдневна игра, избледена Jeanан јакна дизајнирана во лесна должина. Лесен тексас ја обликува оваа шик Jeanанска јакна со деколте, џебови за копчиња, манжетни, предни заварени џебови и целосна плоча за копчиња. Seamed Detail патува дијагонално по должината на телото, додавајќи незгоден пресврт на класичната силуета. Бидете инспирирани од оваа сезона на Cowgirl Vibes со оваа опремена тексас јакна детално со копчињата за хардверски хардвер за стилизирање. Ние се совпаѓаме со нашата големина на тексас. - 172 X - 52 -17 3/43x 55 1/2 18 3/84x - 59 - 19 1/8s - 39 3/8 - - 15 1/4m - 42 1/2 15 7 /8 L - 45 5/8 16 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина на тексас, со кратки ракави, камионџии со кратки ракави, 85%памук 15%полиестер. Увезени. Спуштете ја јаката. Затворање на копчињата. Џеб на лепенка. Камионска јакна. Машинско миење ладно со како боја во торбата. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите