.

.

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Women's Crand Come Hem јакна со ракави за мафини

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Women's Crand Come Hem јакна со ракави за мафини

DEN 560.00
Износ

Поладна од кул - тексас јакна е тука за да остане со трендовски ажурирања од фармерките на Софија. Сезона на глава со исечена силуета и незгодна исцрпена полите-се слој оваа тексас јакна од ситна рака над графички мета или резервоар за изглед за викенд подготвен за викенд. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡Con más estilo que nunca! Así llega la chaqueta de mezclilla con retocado moderno de sofia фармерки. Esta Prenda básica que puedes ponerte en cualquier época del año, llega con una silueta corta y un moderno ruedo raído. USA Esta Chaqueta de Mezclilla con mangas abombadas sobre una camiseta con diseño gráfico o una blusa con tirantes, para un goot de fin de semana. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Редовно/Talle редовно. Тежина : средна тежина/материјал де песо медио. Должина : 22 ”долга/22” де Ларго. Јака : точка/cuello clásico. Затворање : Затворање на предните копчиња/Cierre Con Botons Al Frente. Ракави : Долги ракави за мафини/Манга Ларга Абомбада. Ockебови : 2 Копчиња за размавта на градите/2 Болсилос en el pecho con solapa y botón. Карактеристики : исечени; Frayed Hem/Ruedo Raído y Recortado. Исечена јакна од тексас од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите