.

.

Уникатни поволни цени, женски плус големина тексас кардиган култура кратка ракав Jeanан јакна, прегратка

Уникатни поволни цени, женски плус големина тексас кардиган култура кратка ракав Jeanан јакна, прегратка

DEN 607.84
Износ

Гардероба-суштинска тексас јакна е дизајнирана со исечена опремена силуета која е погодна за клубови, забави, датира и сл. Стилски кратко палто на Jeanан, користејќи квалитетни памучни и меки материјали за да создадете јакна за квалитет на подсекција, да ја направите облеката поудобна и да се чувствува мека. Заколената тексас јакна кардиган изгледа кул и трендовски во секоја пригода. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото вкупна должина1x 46 7/8 17 1/8 - 14 3/82x - - 50 - 17 7/8- 14 3/43 X 53 7/8 18 7/8 - 15 3/84x 57 7/ 8 19 7/8 - - 16 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, кардиган, кардиган, кратки ракави, Jeanан јакна, памук од 66%, 22% полиестер, 2% спандекс. Увезени. Редовно вклопување. Краток ракав. Пролет/есен/зима. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите