.

.

Едноставно бидете женски плус големина без јакна од патенс

Едноставно бидете женски плус големина без јакна од патенс

DEN 1.67
Износ

Мора да има главен стил, оваа јакна од тексас во западен стил е идеална за без напор, секојдневен стил. Се осмелувате да носите двоен тексас и стил со слаби фармерки, тренери и обичен бел мета за класичен изглед. Едноставно бидете женски плус големина без јакна од патент на патент.

R

Им се допаѓа и на купувачите