.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина Jeanан тексас со еден гради со еден гради со долги ракави

Единствени поволни цени, женски плус големина Jeanан тексас со еден гради со еден гради со долги ракави

DEN 1.00
Износ

За нас : женски бренд плус големина инспирирана од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви овозможуваат пријатно искуство. Совршена тежина е да се носи кога ви е потребна лесна јакна, и има вистинска количина на истегнување за да се направи удобно без да се ограничи движењето. Изработена од нежно потресена памучна тексас, оваа разноврсна јакна Jeanан е стилизирана со класични паднати шевови и блескави метални копчиња. Се сече на опуштена силуета со детали за цвест, прицврстувачи на предните копчиња и исцрпени рабови. Мерење (меѓународни инчи) големина градите рамо 48 3/8 - 17 3/82x 51 5/8 - 18 1/83x 55 1/8 - 18 3/44x - 58 5/8 - 19 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина Jeanан тексас со еден гради со долги ракави со долги ракави 85% памук 15% полиестер. Увезени. Спуштете ја јаката. Затворање на копчето надолу. Единечни гради. Двојни украси на градите. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите