.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав Jeanан Батон исечена тексас јакна

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав Jeanан Батон исечена тексас јакна

DEN 3.00
Износ

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Можете да го носите со апсолутно секоја облека за инстант секојдневен изглед. Повод : Патување, отворено, дневна, датира, собирање, итн. Со контрастно бело шиење низ целиот свет, има пет копчиња, манжетни за табулатори и табулатори на копчето по должината на хемлин. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти, моделот носи табела со големина на телото Погодна големина, ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарача. 16 41 6/8 37 6/81x - 16 3/8 - 44 4/8 - 40 4/82x - 16 7/8 - 47 2/8 - 43 2/83x - 17 3/8 - 50 46 1/84x - 18 2/8 - 53 7/8 50 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски плус големина со долг ракав Jeanан Батон Исечен тексас јакна 65% Памук 33% Полиестер 2% спандекс. Долги ракави. Џебови на градите. Увезени. Јака за свртување. Деним јакна. Машинска миење ладно со слични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите