.

.

Без граници на тексас јакна на јуниори

Без граници на тексас јакна на јуниори

DEN 336.00
Износ

Никогаш не можете да тргнете наопаку со класиците. Задоволете ги потребите на вашиот стил со тексас јакна од без граници во малку преголеми вклопување и потресени детали за удобен и ладен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средна тежина. Предно затворање на копчето. Долги ракави. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Jeanан јакна на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите