.

.

Единствени поволни цени за женски плус фармерки со долг ракав со долг тексас

Единствени поволни цени за женски плус фармерки со долг ракав со долг тексас

DEN 3.00
Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Оваа долга тексас јакна е во редовно вклопување со јака од точка, џебови на градите и долги ракави дизајнирани со исцрпени детали. Обликот на јакната е класичен и женски, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучителна модна јакна со фармерки со средна должина со копчето надолу искинав дизајн и јака од тревога, совршено се вклопува. Добро спарени со џемперите, маиците и фустаните за шик изглед. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото 48 3/8 - 172x 51 5/8 17 3/43x 55 1/8 18 3/84x 58 5/8 19 1/8 повеќе Стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски плус фармерки со долг ракав со долг тексас 85%памук 15%полиестер. Увезени. Тексас јакна. Сурови полите. Страничен џеб. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 161 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите