.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина тексас елек копче за градите, јакна без ракави без ракави

Единствени поволни цени, женски плус големина тексас елек копче за градите, јакна без ракави без ракави

DEN 593.44
Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви даваат пријатно искуство. Подигнете го вашиот кул стил со овој џин елек! Јака од тревога, предниот дел од копчињата и два копчиња со украси на градите се сите класични детали со кои ќе се за inубите. Измиен тексас елек со два џебови за украси на градите додава шармантен шик на преголемите елеци на момчињата. Измешајте со прилагодени и обични парчиња за едноставен и стилски изглед. Мекиот плетен тексас ткаенина ве тера да се чувствувате поладно за носење. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Започнување на градите ширина на рамото вкупна должина 48 - 15 7/8 282 X - - 51 1/8 16 1/2 - 28 3/83x 54 3/4 17 1/4 - 28 3/44x 58 1/4 - - 17 7/8 - 29 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина тексас елек копче за копче на градите, јакна без ракави без ракави 80% памук 20% полиестер. Редовно вклопување. Увезени. Свртете ја јаката. Единечни гради. Сурови полите. Моделот е 5'6 ", 212 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите