.

.

Единствени поволни цени, женски плус јака од јака, исцрпена измиена јакни од џин

Единствени поволни цени, женски плус јака од јака, исцрпена измиена јакни од џин

DEN 383.52
Износ

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Измината тексас јакна Еластична е погодна за есен и зима, донесувајќи го тексасниот тренд во гардероба за убавина. Генијален дизајн за оваа култура Jeanан јакна прободена со незгодна исцрпена хемлин. Измешајте со прилагодени и обични парчиња за едноставен и стилски изглед. Одделни алишта со ткаенина или боја. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите Подигање на половината Ширина на рамото1x 48 3/8 44 7/8 - 172 X 51 5/8 48 - 17 3/43x 55 1/8 51 5/8 18 3/84x 58 5/8 55 1/8 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете Еве. Единствени поволни цени, женски плус јака од јака, испружена измиена култура Jeanан јакни 75% памук 23% полиестер и 2% спандекс. Тексас јакна. Сурови полите. Увезени. Размавта со џеб. Копче манжетна. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

R

Им се допаѓа и на купувачите