.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 2.33
Износ

Потписот на Levi Strauss & Co. ™ Women's Women Plus Trucker Jacket е помека, пострашна преземање на класична силуета во која има хардвер на копчето за копче, џебови на градите и краевите на ракавите (што може да биде и манжетно). Тоа е гроздобер инспириран со иконски елементи за дизајн и модерна, врвна ткаенина. Табулаторот за прилагодување на копчињата на задниот дел од полите значи дека можете да го земете или да го испуштите, во зависност од тоа колку слоеви сте имале одоздола. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Snug Fit што не губи форма. Тежина : лесна. Должина : хитови под половината. Јака : точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долго. Ockебови : џебови на градите. Карактеристики : Дизајн на тексас супер-протеч. Women'sенска плус камионџија од јакна од потпис од Леви Штраус и Ко.

R

Им се допаѓа и на купувачите