.

.

Дождовница Роденден Декорација Свадба Хотел Трговски Центар Активност Декорација Боја Дожд Завеса 39, 37х78, 74во

Дождовница Роденден Декорација Свадба Хотел Трговски Центар Активност Декорација Боја Дожд Завеса 39, 37х78, 74во

DEN 1.00
Износ

Боја : Бела (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Производот вклучува : 1x завеса за дождградба Декорации За Забави 2023 Колеџ Дипломирање Декорации За Забави 2023 Роденденска Забава Фаворизира Настани Нараквици Разновидни Пакувања Шатори За Настани 20х40 Тешки Партиски Фустани За Жени Забави За Деца 8-12 Добри Чанти Забави За Деца 8-12 Добри Чанти Фустани За Девојки ЗАБАВИ ЗА Девојки МАТЕРИЈАЛ : Оваа Завеса За Дожд Е Изработена од Сјајно Милениче.Оваа Сјајна Завеса Од Фолија Работи Добро Обесена На Врата или Закачете Неколку Од Нив Рамо до Рамо На Вашиот Ѕид за Да Создадете Треперлива Завеса за Стример. Нашата Услуга : Ви Се Допаѓаат Нашите Производи, вашето Најголемо Задоволство Е Наш Врвен Приоритет.Доколку Не Сте Задоволни Со Купувањето Од Која Било Причина, Ве Молиме Известете Не. Широка Примена : Оваа Завеса За Дожд Е За Роденден, Штанд За Фотографии За Забави, Забава За Бебиња, Матура ,Забава за дипломирање, Божиќна Забава,Свадбена Забава, Позадина На Сцената, Диско, Невестинско Шоу Итн. И Блинг Дефинитивно Ќе Создаде Сјајна Убава Атмосфера За Вашата Забава. Ако Сакате Да Изгледате Повеќе Густи, 2 Или Повеќе. (Бидејќи Производот Има Одредена Флексибилност, Ве Молиме Дозволете Разлика од околу 3 см). Лесен За Употреба : Залепете Ја Оваа Рабна Завеса На Горниот Дел Од Ѕидот, Прозорецот, Масата, Вратата Или Каде Било Што Сакате Да Ја Осветлите Вашата Забава. Тоа Е Ваш Избор, Закачете Ја Секоја Поединечна Златна Рабна Завеса на Различни Локации или Двоен Слој за Поцелосен Ефект.

R

Им се допаѓа и на купувачите