.

.

Водоотпорна Ткаенина За Туширање Завеса Што Се Пере Со Куки, Мека И Лесна, Облога За Туширање Со Ткаенина Со Тежина, Квалитет На Хотелот

Водоотпорна Ткаенина За Туширање Завеса Што Се Пере Со Куки, Мека И Лесна, Облога За Туширање Со Ткаенина Со Тежина, Квалитет

DEN 3.00
Износ

Тежина : 0,324 Кгпроизвод карактеристики : 3.  Висококвалитетната полиестерска постава е погодна за хотелска и семејна декорација.  Цврсто ткаени, подебели од обичната ткаенина, обезбедуваат луксузно и спа чувство кога се туширате или бањате список на производи : 1 x завеса за туширање со повеќе куки 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Водоотпорна висококвалитетна ткаенина-изработена од внимателно избрана и строго тестирана полиестерска ткаенина. Високо мазниот и текстуриран дизајн не е лесен за намалување и брчки и има заштитна јп облога за зголемување на водоотпорните перформанси, што помага да се спречи формирање на капки вода, да се направи водата брзо да се тркала од површината и да се одржува бањата сува и чиста. Едноставната и класична млечно бела завеса ќе одговара на секоја декорација на бањата. Практично и издржливо-оваа завеса за туширање е погодна за секој туш или када со стандардна големина, без разлика дали сте исправени или закривени! Има совршена пондерирана полите и засилена дупка за кука за да се осигура дека завесата ќе остане на место и водата нема да контактира со подот во бањата. Нетоксична заштита на животната средина - изработена од 100% висококвалитетен полиестерски материјал за заштита на животната средина. Апсолутно без винил или пластика, што значи дека не произведува штетни хемикалии или непријатни пластични мириси кои најчесто се користат во други завеси. Лесен за чистење-лесен за одржување и употреба. Исплакнете и избришете брзо по употреба за да ја одржите завесата за туширање чиста и да се осигурате дека завесата може да се користи многу години!.

R

Им се допаѓа и на купувачите