.

.

Гринекор Ботаника Љубов Дрво Водоотпорен Туш Завеса Во собата Со Куки Бања Додатоци Големина

Гринекор Ботаника Љубов Дрво Водоотпорен Туш Завеса Во собата Со Куки Бања Додатоци Големина

DEN 3.00
Износ

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно. Не Избелувајте И Не Сушете.Опремени Со Куки За Завеси Во Форма На Ц и Имаат Дупки на кои Се Закачуваат Прстените.Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки . Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики. Машина За Перење Ладно. Не Избелувајте И Не Сушете. Опремени Со Куки За Завеси Во Форма На Ц и Имаат Дупки на кои Се Закачуваат Прстените. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

R

Им се допаѓа и на купувачите