.

.

Боја Омбре Туш Завеса Модерна Апстрактна Елегантна Бања Туш Завеси За Перење Текстура Бања Завеси Со Куки

Боја Омбре Туш Завеса Модерна Апстрактна Елегантна Бања Туш Завеси За Перење Текстура Бања Завеси Со Куки

DEN 0.67
Износ

Опис на производот Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина големина : Големина 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x72in=150x180cmsize 3 : 48x72in=120x180cmmore Стилови,Повеќе Големини за вашиот изборпакет : 1 x туш завеса12 x Пластични куки Богата Боја Омбре Туш Завеса Модерен Апстракт елегантна Бања Туш Завеси Перат Текстура бања завеси со куки.

R

Им се допаѓа и на купувачите