.

.

TRCompare Смешни Туш Завеси Бања Завеса Со Куки Декор Водоотпорен Симпатична Мачка Диносаурус Бања Полиестер Ткаенина 3D Завеси Бања

TRCompare Смешни Туш Завеси Бања Завеса Со Куки Декор Водоотпорен Симпатична Мачка Диносаурус Бања Полиестер Ткаенина 3D Завеси

DEN 255.84
Износ

мирис, најдобра замена на пвц или ПЕВА за декорација на бања. Ние прифаќаме нарачки од услугата За Испорака На Капки. Список за пакување : завеса за туширање со 12 куки .Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

R

Им се допаѓа и на купувачите