.

.

Домашна Суштина Стан Нова Металик Печатени Туш Завеса

Домашна Суштина Стан Нова Металик Печатени Туш Завеса

DEN 416.00
Износ

Донесете малку трепет и сјај во вашата бања Со Станот За Домашна Суштина Нова Метална Печатена Завеса За Туширање. Направено од ултра мек микрофибер, оваа завеса за туширање се истакнува со омбре шема на триаголник од розеголд за смело и модерно ажурирање. Машина за перење за лесна нега. Завршете ја колекцијата со координативна постелнина, достапна и продадена одделно. Почетна Суштина Стан Нова Металик Печатени Туш Завеса : 72"В х 72" Л.Мек Микрофибер. Трепет И Сјај Руменило Туш Завеса Со Метален Триаголник Печатење. Направено Од Супер Мек Полиестер Од Микрофибер. Светла И Весела Бања Декор. Координатна Колекција На Постелнина, Прозорец Завеса Продаваат Одделно. 12 Дупки За Копчиња На Врвот, Не Се Вклучени Куки. Лагер Препорачува : Да. Машина За Перење За Лесна Нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите