.

.

GreenDecor Сидро Водоотпорен Туш Завеса Во собата Со Куки Бања Додатоци Големина

GreenDecor Сидро Водоотпорен Туш Завеса Во собата Со Куки Бања Додатоци Големина

DEN 239.84
Износ

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно. Не Избелувајте И Не Сушете.Опремени Со Куки За Завеси Во Форма На Ц и Имаат Дупки на кои Се Закачуваат Прстените.Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки . Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики. Машина За Перење Ладно. Не Избелувајте И Не Сушете. Опремени Со Куки За Завеси Во Форма На Ц и Имаат Дупки на кои Се Закачуваат Прстените. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

R

Им се допаѓа и на купувачите