.

.

Туш Кабина-Големина Полиестер Туш Завеса Лагер Во Слонова Коска

Туш Кабина-Големина Полиестер Туш Завеса Лагер Во Слонова Коска

DEN 3.33
Износ

Големина на штанд 100% облога за завеси за туширање Од Полиестерска ткаенина со пондериран долен раб, големина 54" широк х 78" долга, боја Слонова Коска Заштитете ја вашата завеса за туширање со Нашата Облога за Завеси за Туширање со големина на Туш кабина (54" широк х 78" долг). Оваа машина за перење, 100% полиестерска облога се спротивставува на водата, заштитувајќи ја вашата омилена завеса за туширање од оштетување на водата без пластичен изглед на винил. Дополнително, пондерираниот раб гарантира дека оваа постава цврсто се држи на место секој пат кога се туширате. Вие дури и не ќе треба да се мачат со посебен туш завеса. Овде во Слонова Коска, овој стилски лагер можете да го најдете во бело, како и во забавна, повеќебојна кружна шема.

R

Им се допаѓа и на купувачите