.

.

Браун Лин, Симпатична Шумски Животни Цвеќиња Лин Бела Полиестер Ткаенина Туш Завеси Со Куки

Браун Лин, Симпатична Шумски Животни Цвеќиња Лин Бела Полиестер Ткаенина Туш Завеси Со Куки

DEN 317.92
Износ

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција. Нема бледнее. Апликација : Дом, бања, позадина на поделба или други области. Водич за нега : машина за перење. Измијте ладно со нежен циклус. Железо на ниско поставување. Висат сува. Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : . 1 х туш завеса (72х72 инчи / 180х180 см). 1 х 12 куки. Забелешка : . 1. Мерењето може да има 1-3 см (0,39-1,18 инчи) неточни грешки. 2. Може да има мало отстапување во бојата поради различни дисплеи. ●Големина и Материјал● : големина за да одговара на стандардни кади и тушеви. Изработен е од полиестерска ткаенина која е водоотпорна, брзо сушење и лесна. Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капење. ●Инсталирајте И Расклопете Брзо : на врвот има метални шипки, а завесата за туширање може брзо да се закачи на столбот со помош на прстени за завеси. Кога сакате да ја исчистите или замените завесата за туширање, може лесно да се отстрани. ●Лесно За Нега : Не грижете се како да се грижите за тоа. Само отстранете ги прстените за завеси и ставете ги во машината за перење. Ве молиме не користете белило. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура. ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење!. ●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите