.

.

- НА? Диви Средби Полиестер Туш Завеса

- НА? Диви Средби Полиестер Туш Завеса

DEN 203.68
Износ

Ткаенина завеса за туширање Со вградени куки за завеси за туширање : големина 70" широк х 72 " долго; име на шема " дива Средба"; кафеава боја Направете ја вашата бања да крчка без дополнителна фрустрација со нашиот животински принт" Диви Средби "ЕЗ-На Завеса За Туширање (стандардна големина 70" широк х 75 " долго). Користење патентиран Без Кука? технологија, нашите EZ-ON завеси доаѓаат со вградени рамни врвни прстени кои едноставно се прилепуваат на вашата постоечка прачка за завеси за туширањедосадни куки повеќе не се потребни. Дополнително, оваа 100% полиестерска завеса се спротивставува на водата и може да се пере во машина. "Диви Средби" е достапен и во екстра долги, екстра широки и големини на штандови за туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите