.

.

Зелен Ориентален Стил Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

Зелен Ориентален Стил Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

DEN 319.84
Износ

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина, рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Не избелувајте и не сушете. Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц. Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина, рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Не избелувајте и не сушете.

R

Им се допаѓа и на купувачите